Результативність участі учнів Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2
У ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів
№ з/п |
Прізвище,ім'я, по батькові вчителя, предмет |
2019-2020 н.р. |
|||
Клас |
Прізвище, ім'я учня |
||||
Українська мова і література |
ІІ етап |
ІІІ етап |
|||
1 |
Битківська У.М.(конкурс Шевч.) |
9-А |
Колесова Антоніна |
3 |
|
2 |
Гоцанюк (Канюк) М.В. |
6-Б |
Вацеба Софія |
1 |
14 |
3 |
Дутчак О.В. |
11 |
Васютин Діана |
3 |
|
1 |
Іванишин В.В.(конкурс Яцика) |
4-А |
Чуловська Дана |
2 |
|
2 3 4 |
Попович С.В. |
6-А |
Журавська Анна |
2 |
|
Попович С.В. |
8-А |
Лисишин Анна |
3 |
||
Янків І.І. |
5-В |
Бойчук Христина |
3 |
||
5 |
Дутчак О.В. |
9-А |
Колесова Антоніна |
3 |
|
1 |
Попович С.В. (олімпіада) |
8-А |
Лисишин Анна |
2 |
|
2 |
Дутчак О.В. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
2 |
|
3 |
Гоцанюк М.В Битківська У.М. |
10 |
Кобилюк Яна |
3 |
|
4 |
Гоцанюк М.В. Битківська У.М. |
10 |
Кріцак Юліана |
3 |
|
5 |
Дутчак О.В. |
11 |
Глуханюк Дмитро |
2 |
|
Англійська мова |
|||||
1 |
Лапко Р.М. |
11 |
Глуханюк Дмитро |
1 |
2 |
2 |
Лапко Р.М. |
11 |
Васютин Діана |
2 |
5 |
3 |
Лапко Р.М. |
11 |
Заруба Аліна |
3 |
|
4 |
Лапко Р.М. |
8-А |
Лисишин Анна |
2 |
|
5 |
Лапко Р.М. |
9-А |
Колесова Антонія |
2 |
|
6 |
Лапко Р.М. |
8-А |
Іванів Христина |
3 |
|
7 |
Лапко Р.М. |
9-Б |
Бурковська Анастасія |
3 |
|
8 |
Лобода І.М. |
10 |
Друк Олексій |
2 |
|
9 |
Лобода І.М. |
10 |
Кобилюк Яна |
3 |
|
10 |
Паславська У.Т. |
10 |
Юрців Олександр |
1 |
3 |
11 |
Паславська У.Т. |
10 |
Поворозник Назар |
2 |
|
12 |
Паславська У.Т. |
10 |
Кріцак Юліана |
3 |
|
Історія |
|||||
1 |
Кіпещук Л.С. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
1 |
|
Правознавство |
|||||
1 |
Чуприна Л.С. |
11 |
Федоришин Марія |
1 |
|
2 |
Левицька О.І. |
9-А |
Колесова Антонія |
2 |
4 |
3 |
Левицька О.І. |
9-А |
Рибчинська Софія |
3 |
|
4 |
Левицька О.І. |
9-Б |
Дідюк Юліана |
3 |
|
Географія |
|||||
1 |
Дерев’янко Н.В. |
11 |
Глуханюк Дмитро |
1 |
3 |
2 |
Дерев’янко Н.В. |
11 |
Скрипник Яна |
3 |
|
3 |
Дерев’янко Н.В. |
10 |
Кобилюк Яна |
3 |
|
4 |
Дерев’янко Н.В. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
1 |
1 |
5 |
Дерев’янко Н.В. |
9-А |
Кукіль Святослав |
2 |
|
6 |
Дерев’янко Н.В. |
8-А |
Іванів Христина |
3 |
|
Екологія |
|||||
1 |
Іванюк В.М. |
10 |
Кріцак Юліана |
1 |
12 |
2 |
Іванюк В.М. |
11 |
Скрипник Яна |
2 |
16 |
Біологія |
|||||
1 |
Іванюк В.М. |
9-А |
Кукіль Святослав |
3 |
|
2 |
Іванюк В.М. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
2 |
|
3 |
Іванюк В.М. |
10 |
Кобилюк Яна |
2 |
3 |
4 |
Іванюк В.М. |
10 |
Кріцак Юліана |
3 |
|
5 |
Іванюк В.М. |
11 |
Федоришин Марія |
3 |
|
6 |
Іванюк В.М. |
8-А |
Лисишин Аня |
2 |
|
Інформаційні технології |
- |
||||
Інформатика |
|||||
1 |
Луців Л.М. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
3 |
|
2 |
Багрій Т.В. |
10 |
Друк Олексій |
1 |
3 |
Фізика |
|||||
1 |
Турчин А.Ю. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
1 |
7 |
2 |
Турчин А.Ю |
7-А |
Пиндус Аліна |
3 |
|
Хімія |
- |
||||
Математика |
|||||
1 |
Дерев’янко Л.В. |
6-Б |
Джиджора Ростислав |
3 |
|
2 |
Дерев’янко Л.В. |
9-Б |
Гоголь Богдан |
1 |
7 |
3 |
Кочкодан Г.М. |
11 |
Глуханюк Дмитро |
2 |
|
Трудове навчання |
|||||
1 |
Сабунчак Н.В. |
8-Б |
Кисиличак Діана |
3 |
|
2 |
Рогів В.М. |
9-Б |
Іванюк Павло |
3 |
|
Образотворче мистецтво (конкурс) |
|||||
1 |
Козар М.Ю. |
9-Б |
Мариневич Ліля |
2 |
|
2 |
7-А |
Пиндус Аліна |
3 |
||
3 |
9-А |
Рибчинська Софія |
3 |
||
4 |
11 |
Глуханюк Дмитро |
3 |
||
5 |
Боднарчук І.І. |
Боднарук Діана |
1 |
||
6 |
9-Б |
Іванюк Павло |
1 |
||
7 |
11 |
Гоголь Романа |
1 |
||
8 |
9-Б |
Гогільчин Ілона |
2 |