З БОГОМ ФІНІШУВАЛИ! 🙏

    Сьогодні для всієї великої дружної родини Богородчанського ліцею №2 пролунав останній дзвінок! Довгоочікувана зустріч з усіма класами на ліцейному подвір’ї таки відбулася. Дякуємо нашим захисникам!
Обличчя ліцеїстів випромінювали радість, позитив, щастя, адже хіба може бути інакше перед літніми канікулами та ще й під надійним захистом ЗСУ.
Найщемливіше почувалися випускники, для яких цей навчальний рік у ролі ліцеїста був останнім. До них з привітальним словом звернулися поважні гості – селищний голова Ростислав Заремба, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Святослава Пташник, а Боже благословення уділив отець-декан Іван Мачкодера.
«Я знаю, що у вас добрі серця, ви заслуговуєте на краще життя, безтурботне, а не дитинство із сиренами та війною. Ви наші крила, які допомагають пережити скрутні часи, тому ми разом повинні працювати, не соромитися правди, не йти на поступки совісті. Нехай доля буде прихильною до Вас – легкою, мирною та щасливою», - звернувся до ліцеїстів-випускників директор ліцею Володимир Яслик та побажав усім спокійного теплого літа. Ну що ж, хай так і буде!
Далі відбулося нагородження ліцеїстів і вчителів грамотами департаменту освіти і науки Івано-Франківської обласної державної адміністрації та відділу освіти, молоді і спорту Богородчанської селищної ради за високі досягнення в навчанні та перемоги у спортивних змаганнях (а нагород було чимало).
Дякуємо вчителям за нелегку віддану працю, батькам за підтримку та розуміння, учням за старанність та кмітливість, Богу за життя, ЗСУ за спокій!
З Днем останнього дзво-о-о-ни-и-и-ка-а-а!
 

У ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ НАГОРОДИЛИ НАЙКРАЩИХ

   Сьогодні, у перший день літа, керівництво селищної ради відзначило найкращих учнів-переможців у всеукраїнських предметних олімпіадах, наукових і творчих конкурсах, спортивних змаганнях. Радіємо, що Богородчанський ліцей №2 був представлений найбільш численною командою. Це ще раз доводить, що наші діти працьовиті, розумні, відповідальні, креативні, творчі і взагалі найкращі. Вітаємо ліцеїстів, вітаємо вчителів, вітаємо батьків! Світлого і мирного майбутнього всім!

347256446 606881534745785 1175144279392844645 n

Детальніше...

Героями не народжуються. Ними стають.

Справжні герої відрізняються простотою звичаїв і ніжністю почуттів у мирний час, мужністю і хоробрістю в бою та полум'яною любов'ю до Батьківщини. Лише відважним і сильним дано право на безсмертя.
Щоб вшанувати невмирущу пам'ять про героїв України Зіняка Андрія, Назара Чуловського, Озара Олега меморіальні дошки відкрили випускникам ліцею №2 у Богородчанах.
Світлини з віче-вшанування наших земляків.
Детальніше на сторінках "Слово народу".

...

Під час вивчення курсу з основ правознавства ліцеїсти 9-Б класу (кл. кер. Лілія Дерев'янко) разом з учителькою правознавства Любов'ю Кіпещук провели бінарне заняття з

Ярич Наталією, Дмитришин Наталією та Бабінським Дмитром - працівниками відділення поліції №2 (смт. Богородчани) Івано-Франківського РУП ГУНП в Івано-Франківській області.

Поліціянти розповіли про повноваження поліцейських, слідчих, дільничних, а також про те, як стати поліціянтами. Цікавим був блок питань про роботу з неповнолітніми, зокрема правопорушення, з якими найчастіше стикаються правоохоронні органи.

Під час відпрацювання практичних навичок працівники МВС показали основну зброю та амуніцію, яка наразі на озброєнні у відповідних підрозділах, провели екскурсію та показали чергову частину.

Дякуємо за цікаві та корисні відвідини!

347257400 763321965275074 2989482133280766677 n

Детальніше...

ДУХОВНІСТЬ НЕ МАЄ КАНІКУЛ

    Радість та благодать сповнює наших випускників початкової школи, адже вони стали на крок ближче до пізнання Бога у своєму першому Таїнстві Покаяння та Пресвятої Євхаристії.
    Як Христос причащав своїх 12 учнів-апостолів, так і наші всечесні отці Іван та Михайло з парафії св. Івана Богослова УГКЦ запричастили наших дітей.
Пам’ятайте, що, починаючи з ранкової молитви, варто спілкуватися з Богом та просити у Всевишнього благословення на щодень для себе, для рідних, для України. Адже духовне учнівство, на відміну від освітнього, триває все життя.
   Дякуємо отцям, сестрі Теодорі, вчителям початкових класів, учительці християнської етики, хрещеним та рідним батькам за духовне виховання нашого теперішнього і майбутнього.
   Також дякуємо всім парафіянам храму св. Івана Богослова, які у цей святковий для дітей день були присутніми на Божественній літургії та поділили цю радість з нашими ліцеїстами.

Актуально

 0

12

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

зображення viber 2023-03-10 14-46-11-819

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

 

11

 

safe image

1111