ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС

У ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЧИТАННЯ ВГОЛОС

учні 2-4 класів Богородчанського ліцею №2 зачаровували вирАзним читАнням своїх слухачів. Ліцеїсти обрали свої улюблені вІрші та інтонаційно передали зміст прочитаних рядків. Тішимося, коли бачимо дітей, які сидять не за планшетом, смартфоном чи ноутбуком, а перегортають паперові сторінкИ й отримують естетичну насолоду.

Відрадно, що учні розпочали акцію, присвячену цьому дню, рядками знаного всіма Дмитра Павличка, світлу пам’ять якого українці вшанували сьогодні, провівши його в останню земну путь.

Нація, яка читає, має майбутнє!

ПЕРШІ КІБОРГИ. 105-ті РОКОВИНИ

29 січня 2018 року відбувся бій під Крутами, який для нас, українців, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Крути тривають... ПАМ'ЯТАЙМО, ДОПОМАГАЙМО!

327907596 498079682401916 7711449215635020345 n

29 січня 2018 року відбувся бій під Крутами, який для нас, українців, став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Крути тривають... ПАМ'ЯТАЙМО, ДОПОМАГАЙМО!

НАУКА – ЦЕ ОРГАНІЗОВАНІ ЗНАННЯ, МУДРІСТЬ– ЦЕ ОРГАНІЗОВАНЕ ЖИТТЯ (Іммануїл Кант)

  Цими днями паралельно з початком ІІ навчального півріччя ліцеїстки 11 класу Богородчанського ліцею №2, котрі є також вихованками гуртка «Українська мова» Центру позашкільної освіти (керівник Володимир Яслик), успішно презентували свої науково-дослідницькі проєкти на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
У науковому відділенні літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства Ангеліна Барабаш і Віта Вірстюк зацікавили членів журі роботами на тему інтертекстуальності японської мультиплікації, а також сучасного поетично-пісенного дискурсу. Натомість у науковому відділенні мовознавства Софія Литвин інтригувала професійними жаргонізмами фахівців ІТ-індустрії.
Члени журі відзначили належний науковий рівень робіт та підготовки ліцеїсток, вільне володіння матеріалом, чітке розуміння мети та актуальності обраних тем, а тому рекомендували роботи юних дослідниць на ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.
Дякуємо членам журі за приділений час та зацікавлення науковими роботами. Вітаємо переможців і наукового керівника й бажаємо успіхів на наступних етапах!

ДЛЯ ЛЮДИНИ З ТАЛАНТОМ І ЛЮБОВ’Ю ДО ПРАЦІ НЕ ІСНУЄ ПЕРЕШКОД

«ДЛЯ ЛЮДИНИ З ТАЛАНТОМ І ЛЮБОВ’Ю ДО ПРАЦІ НЕ ІСНУЄ ПЕРЕШКОД», – стверджував Людвіг ван Бетховен. Педагоги Богородчанського ліцею №2 в цьому тільки переконуються, разом з батьками підтримуючи і розвиваючи творчі здібності талановитих ліцеїстів.

У час диджиталізації та штучного інтелекту особливий трепет викликають іграшки, породжені дитячою фантазією та створені вмілими дитячими руками. Чому? Бо вони мають душу, містять дитячий позитив і зігрівають теплом спогадів про часи, коли дорослі також були дітьми…

За підтримки батьків та наставництва вчителя трудового навчання Надії Сабунчак учні 5-х класів не тільки взяли участь у ІІ етапі обласного конкурсу іграшок-сувенірів, а впевнено потрапили у трійку переможців:

Єлізаров Захар, учень 5-А класу Богородчанського ліцею №2 – ІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу іграшок-сувенірів в номінації «Зразки традиційних іграшок».

Кецмур Марія, учениця 5-А класу Богородчанського ліцею №2 – ІІІ місце у ІІ етапі обласного конкурсу іграшок-сувенірів в номінації «Сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку».

Також, здається, на небосхилі української естради загоряються нові «зірки», адже в І етапі обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй» вчитель музичного мистецтва Лілія Паневник впевнено розгледіла трьох четвертокласниць, які вразили виконанням сучасних популярних українських пісень і здобули перемогу: Юлія М’ягкота з піснею «Я – Україна», Катя Яблінчук з піснею «Тримай мене міцно» та Марта Бобик з піснями «Мости», «Україна – це ти».

У ІІ етапі обласного конкурсу солістів «Пісенний дивограй» у номінації «Українська популярна музика» перемогла Марта Бобик (учениця 4-А класу, класний керівник Надія Пронь).

Щирі вітання та овації нашим творчим учням та їхнім наставникам!

327177932 700329121547080 68528869505717932 n

Детальніше...

НАВЧАННЯ ОНЛАЙН - ПЕРЕМОГИ ОФЛАЙН: МІСІЯ (НЕ)ЗДІЙСНЕННА!?

    Січень за вікном нагадує про початок нового календарного року та старт ІІ семестру 2022-2023 н.р. Загадуючи найзаповітніше бажання всіх українців на рік прийдешній – ПЕРЕМОГА, аналізуємо наші здобутки і труднощі в році минулому. Беззаперечно, 2022 кинув виклик педагогам, здобувачам освіти, їхнім батькам. В умовах періодичних сигналів повітряної небезпеки і тимчасового дефіциту потужності електроенергії (що позбавляло нас синхронного освітнього процесу онлайн) навчання стало справжнім квестом для всіх учасників освітнього процесу. Але кожен квест містить не лише перешкоди, а й чітко фіксовані результати та здобутки.
Отож щиро радіємо успіхам здобувачів освіти Богородчанського ліцею №2 у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсах з базових предметів, пишаємося перемогами вихованців і вкотре переконуємося, що мотивованому учневі та учителю під силу долати перепони й перемагати.
38 ПЕРЕМОГ ІІ ЕТАПУ – результат, яким тішимося, який засвідчив ґрунтовний рівень підготовки учнів у дуже непростих умовах. Є чому радіти і до чого прагнути: І місце - 12 учнів, ІІ місце – 11 учнів, ІІІ місце – 10 учнів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад і 5 переможних місць у мовно-літературних конкурсах!
Щиро дякуємо всім педагогам, які долучилися до передолімпіадної та передконкурсної підготовки учнів та їх перемог: Віталії Іванюк, Богдану Савчуку, Любові Кіпещук, Оксані Левицькій, Наталії Дерев’янко, Уляні Паславській, Ірині Лободі, Людмилі Луців, Тетяні Багрій, Василю Рогіву, Надії Сабунчак, Тетяні Борищак, Ганні Кочкодан, Ареті Турчин, Василю Ковальчуку, Оксані Вербовській, Оксані Дутчак, Любові Павлушинській, Василю Романіву, Світлані Попович, Іванні Апшай та Володимиру Яслику!
Дуже дякуємо учням за старанність, наполегливість та свою лепту в перемогу інтелектуального розвитку України. З нашими розумниками знайомимося далі!

Актуально

 0

12

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

safччe image

11

 

safe image

1111