Міфи та правда про алкоголь і паління
Є особистості, для яких обман — сенс існування та життєве кредо. Саме про цих людей вирішили сьогодні поговорити і розібратися з таким поняттям як парадокс брехуна.
Вперше випадки цього психічного відхилення описали більше ста років тому. Іноді навіть використовують термін "міфоманія", який ввів відомий французький психіатр Ернест Дюпре. Часто такий тип особистості проявляється як симптом серйозного порушення психіки. У 2005 році вперше довели залежність між схильністю до захворювання та роботою мозку. Під час досліджень виявили, що у патологічних брехунів на 14% менше нейронів і на 22% більше нервових волокон, ніж у звичайних людей.
Це надзвичайний мультфільм, який розповідає історію одного особливого хлопчика…
Батько 4-річного малюка раптом виявляє, що його син не такий, як всі, – він вміє літати. На жаль, люди навколо не можуть прийняти хлопчика – на сім’ю починають поглядати скоса і обговорювати їх за спиною.
І ось настає час, коли батькові потрібно прийняти непросте рішення: або він робить сина «таким як усі», або приймає його особливості…
Цю короткометражку варто переглянути кожному!
Сезонність хвиль тривоги і страшних новин про підлітків. Спогади у Фейсбуці саме в ці дні піднімали матеріали про паніку, синіх китів, ризиковану поведінку підлітків у 2017–19 роках.
Коли щось загрожує життєвості, безпеці, особливо наших дітей – природно панікувати. Природно відчувати жах, безпорадність, дізнаючись інформацію про трагедії. Але під час паніки ми точно обираємо не конструктивні дії. Ми суб’єктивні.
Мене позначають у постах у батьківських групах, і приходять повідомлення від батьків і вчителів із запитаннями, на які в мене немає однозначної відповіді: як напевне уберегти дітей від страшних виборів?