зображення viber 2021-03-12 09-19-31

Скажіть, чи багато Ви знаєте людей, задоволених своїм життям, що живуть в гармонії з собою, задоволених практично всім, що дає їм життя? Я ось теж знаю їх дуже і дуже мало! Але чому?

Дивно, як люди (більшість населення планети) примудряються псувати собі життя. Американські вчені-психологи провели цікаве дослідження. Вони проаналізували причини виникнення хронічної депресії. Отже, причини, які ведуть до виникнення цього захворювання, перераховані нижче. Всього їх 12. Зауважу, що  для обстеження були обрані люди, які не мають яскраво виражених фізичних недоліків і хронічних хвороб.
Ну що ж, почнемо по порядку?

1. Смирення з неминучим. Під неминучим завжди розуміється гірше, обумовлене якимись зовнішніми чинниками – вік, економічна ситуація, несприятливі умови і т. д. А по-моєму – це просто елементарне небажання поворухнути задом і взяти відповідальність за своє життя в свої ж руки.

2. Займатися справою, яку не любиш. «Треба, повинен, зобов’язаний». На початку нашої кар’єри професію багатьох вибрали батьки, виходячи з якихось своїх міркувань. Ось і спотворюється людина все життя, виконуючи роботу
яку терпіти не може. Ну, не її це. А перевчитися страшно. Досвід, зв’язки, дітей годувати треба. А алкоголізм, серцеві напади, пригнічений настрій – так це… у всіх так!
Але ж що таке «Треба»? Коли мені треба, я говорю «Хочу». З цієї ситуації є два виходи. По-перше, займатися більше улюбленою справою, ніж неулюбленою, і поступово припинити займатися неулюбленою зовсім. По-друге – якщо не полюбити, то хоча б зацікавитися більше справою, якою доводиться займатися «по життю».

3. Жити, виконуючи чужі бажання замість своїх. Спочатку батьків і старших, потім начальників, начальничків та інших керівників різного рангу. Скажіть, Ви б займалися тим, чим зараз, якби грошей було неміряно? Ні, а чому? Треба починати, і чим швидше, тим краще.
4. Прагнення бути «як усі». «Стандартні підходи завжди дають стандартний результат» – сказав один мудрий чоловік. Сьогодні цінується креатив, індивідуальність, особистий бренд. Але ж для цього треба висунутися трохи вище, ніж безлика сіра юрба. А це незвично, а іноді і просто страшно! – «А що люди скажуть!». Та наплювати, що вони скажуть! Головні слова ті, що Ви говорите самі собі!

5. Міняти життя «одним махом». Зазвичай «з понеділка». І, як завжди, це не виходить! А якщо і виходить, то результат зазвичай не вартий витрачених величезних зусиль. І, зібравшись щось поміняти в житті, Ви будете із острахом згадувати цей досвід, а ваша підсвідомість противиться будь-яким змінам. Міняти життя треба поступово, за принципом – додаючи по трохи хороші звички і збавляючи по чуть-чуть погані.

6. Спілкуватися, дружити з нещасними або нещасливими людьми. Які слова правильніші – нещасні або нещасливі? А, втім, яка різниця! Неважливо. Важливим є те, що саме це нещасливе оточення засмоктує Вас все глибше і глибше, як в болото. І вибратися з нього все важче і важче. Ці доброзичливці просто не дадуть змінити Ваше життя на краще! Якщо Ви хочете істотно змінити своє життя в кращий бік, треба починати дружити з оптимістами і життєлюбами, що, втім, одне і те ж.
7. Вірити, що є «нерозв’язні проблеми». Цей пункт дуже тісно перегукується з першим. Ці люди вірять, що є проблеми, які вони просто не в змозі вирішити без… І тут починається пошук «потрібних людей», «волохатих рук». Потім, коли у них все зривається, а інакше і бути не може, віри, фанатичної пристрасті в досягненні результату у цих людей просто немає. А вірити в те, що людина може вирішити абсолютно будь-яку проблему, їх просто не навчили.

8. Перетворювати завзятість в упертість, тобто, вирішувати якісь схожі проблеми одним і тим же способом, який колись приніс результат або просто звичним, найлегшим. Простіше кажучи, битися головою об стінку, не думаючи, що можна припинити битися і відійти, озирнутися, оцінити ситуацію і домогтися потрібного результату якимось іншим, більш ефективним шляхом. Наприклад, потрапити на іншу сторону стіни,  не пробиваючи її, а перелізти через стіну або знайти двері і просто увійти.
Концентруватися треба на результаті, а методи його досягнення міняти, якщо звичні не працюють.
9. Висловлювати невдоволення своїм життям всюди, при будь-якому зручному випадку. Без коментарів.
10. Вважати свої мрії чимось нездійсненним, бути реалістами. Без коментарів.

11. Рахувати невдачі або вважати себе невдахою. Концентруючись на невдачах, ми приносимо їх в своє життя все більше, більше і більше! Скажіть, Вам це треба?! Треба рахувати удачі, навіть найменші, записувати їх в особливий зошит і перечитувати цей зошит частіше!
12. Ніколи не хвалити себе! Тільки дорікати! Ну, і який настрій буде у Вас після чергової догани самому собі? А може, просто перестати робити це і зайнятися «позитивним підкріпленням», яке набагато ефективніше негативного? Нема за що себе хвалити. Хваліть спочатку просто так. Потім звикнете.
Якщо Ви вважаєте всі перераховані вище звички нормальними, мені Вас шкода.
Але ще не все втрачено! Ви зможете ВСЕ, абсолютно все, якщо просто почнете робити це. Поступово, без напрягу, просто не сходячи з обраного шляху.
Шлях в тисячу миль починається з першого кроку. Удачі Вам на цьому шляху!

Актуально

 0

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

safччe image

11

 

safe image

1111