БОГОРОДЧАНСЬКА  СЕЛИЩНА РАДА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ БОГОРОДЧАНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 2                                                                                        

  Н А К А З

 

від  03.06.2021р.                                  смт. Богородчани                      №   4-у

Про перевід учнів 1-8 та 10 класів

до наступних  та нагородження  

Похвальними листами                                                                                       за високі досягнення у навчанні

             

Відповідно до Законів України «Про освіту», «Про повну загальну середню освіту», Порядку переведення учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти до наступного класу, затвердженого наказом МОН України від 14 липня 2015 року №762, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 року за №924/27369 (зі змінами, внесеними наказом МОН України від 01.03.2021р. №268 «Деякі питання переведення учнів на наступний рік навчання» зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 13 квітня 2021р. №494/36116, 495/36117, рішення педагогічної рада Богородчанського ліцею №2 від  02 червня 2021р. (протокол № 8 )

НАКАЗУЮ:

1. Перевести до наступного класу учнів 1-8 та 10 класів згідно зі списками у класних журналах:

                     до 2-А класу «Інтелект України» 26 учнів 1-А класу

1.

Андрейчук  Тадей Петрович

2.

Андрусяк Варвара Сергіївна

3.

Антонова Ольга Сергіївна

4.

Бойчук Юліана Андріївна

5.

Веркалець Роман Романович

6.

Влашин Єва Ігорівна

7.

Глебів Софія Андріївна

8.

Гуменяк Володимир Михайлович

9.

Дерев'янко Надія Андріївна

10.

Іридчин Роман Анатолійович

11.

Карабінович Тетяна Тарасівна

12.

Козак Соломія Романівна

13.

Колесов Матвій Сергійович

14.

Крицун Марта Юріївна

15.

Кріцак Мирослав Васильович

16.

Кройтор Софія Андріївна

17.

Купчак Марія Романівна

18.

Лучко Дарина Володимирівна

19.

Мотуз Анна Ярославівна

20.

Паливода  Юрій Васильович

21.

Попович  Владислава Назаріївна

22.

Сапіжак Володимир Миколайович

23.

Фанега  Віра Юріївна

24.

Циганчук  Тимофій Юрійович

   
   
   

25.

Чорній Ольга Олегівна

26.

Шеремет  Ярема Володимирович

До 2-Б класу 22 учнів 1-Б класу

1.

Анійчин Михайло Романович

2.

Бородакевич  Тетяна Ігорівна

3.

Гоцанюк  Ольга Володимирівна

4.

Глушак Павло Андрійович

5.

Дем'янчук Ілля Денисович

6.

Деренько  Дмитро Тарасович

7.

Дидик  Ярина Іванівна

8.

Долотко Вікторія Юріївна

9.

Іванус Златослава Святославівна

10.

Іванус Уляна Михайлівна

11.

Козоріз Софія Андріївна

12.

Концур Марко Захарович

13.

Латишевський Олександр Любомирович

14.

Марцинюк Степан Степанович

15.

Олексин Софія Олегівна

16.

Петрук Софія Михайлівна

17.

Пожилова Олеся Романівна

18.

Стахів Тимофій Андрійович

19.

Стефуняк Анастасія Тарасівна

20.

Циганюк Матвій Дмитрович

21

Яремко Матвій Володимирович

22

Яцків Матвій Іванович

           До 2-В класу 17 учнів 1-В класу

1.

Білусяк Олександр Володимирович

2.

Бойчук Ілля Андрійович

3.

Вуйчик Анна Олегівна

4.

Гаргат Захарій Іванович

5.

Дронів Максим Іванович

6.

Івасюк Катерина Дмитрівна

7.

Івасюк Іванна Дмитрівна

8.

Ковтун Павло Петрович

9.

Кофлюк Павло Іванович

10.

Манжелєєв Костянтин Олександрович

11.

Манівчук  Юлія Володимирівна

12.

Озар Ілля Арсенович

13.

Сливканич Олесь Ярославович

14.

Тимків Віра Іванівна

15.

Хрептюк Олександр Ігорович

16.

Ціник Олексій Назарійович

17.

Човган  Денис

До 3-А класу «Інтелект України» 22 учнів 2-А класу

1.

Бєляєва Вероніка Олегівна

2.

Бобик Марта Юріївна

3.

Вірстюк Максим Ярославович

4.

Герман Анна Віталіївна

5.

Дашко Злата Сергіївна

6.

Дякун Назарій Васильович

7.

Капущак Віталій Ігорович

8.

Кіпещук Христина Володимирівна

9.

Ковач Олексій Андрійович

10.

Костюк Мілана Володимирів.

11.

Курилюк Данило Ігорович

12.

Курилюк Ярина Богданівна

13.

Максимів Анастасія Іванівна

14.

М'ягкота Юлія Андріївна

15.

Ольшанський Станіслав Олегович

16.

Поворозник  Володимир Степанович

17.

Полюхович Ілля Русланович

18.

Процишин Ангеліна Віталіївна

19.

Семанюк Злата Тарасівна

20.

Степанюк Олександр Степанович

21.

Суслик Артем Володимирович

22.

Яблінчук Катерина Василівна

До 3-Б класу «Інтелект України» 23 учнів 2-Б класу

1.

Близнюк Аліна Василівна

2.

Боденко Юлія Романівна

3.

Боднарчук Єремій Іванович

4.

Бургарт Анастасія Тарасівна

5.

Вигодованок Марта Віталіївна

6.

Гатич Анастасія Романівна

7.

Гогільчин Евеліна Василівна

8.

Зорій Макар Любомирович

9.

Комашко Владислав Юрійович

10.

Крицька Марія Іванівна

11.

Марків Каміла Михайлівна

12.

Остапишин Владислав Андрійов.

13.

Павлюк Максим Іванович

14.

Петрів Богдан Михайлович

15.

Перович Олександра Юріївна

16.

Пороговський Тадей Володимиров.

17.

Приймак Марія Василівна

18.

Середюк Ілля Ярославович

19.

Середюк Серафим Віталійович

20.

Татарський Вадим Юрійович

21.

Швадчак Валерій Андрійович

22

Науменко Софія Романівна

23

Ананєвич Андрій Юрійович

До 3-В класу 20 учнів 2-В класу

1.

Битка Давид Володимирович

2.

Ганик Софія Ростиславівна

3.

Глуханюк Тимофій Юрійович

4.

Глушак Анна Василівна

5.

Гуменюк Максим Ігорович

6.

Гурська Вероніка Андріївна

7.

Дем'янів Мар'ян Ігорович

8.

Дутчак Яна Степанівна

9.

Лукеча Марта Дмитрівна

10.

Луців Марина Ярославівна

11.

Маслій Артем Романович

12.

Михайлів Артур Михайлович

13.

Мочарний ВолодимирВіталійович

14.

Ровбуть Сергій Анатолійович

15.

Ряшко Володимир Русланович

16.

Тимішак Сергій Назарович

17.

Федорко Софія  Миколаївна

18.

Халак Владислав Іванович

19.

Шикун  Надія  Василівна

20.

Яконюк  Аліна Романівна

До 4-А класу «Інтелект України» 24 учнів 3-А класу

1.

Бабійчук Ірина Олександрівна

2.

Бардзій Костянтин Любомирович

3.

Бугайов Кирил Володимирович

4.

Вальчук Ілля Віталійович

5.

Гоголь Валентина Віталіївна

6.

Голинська Марта Вікторівна

7.

Григорів Євгенія Богданівна

8.

Дерев’янко Матвій Мар’янович

9.

Єлізаров Захар Миколайович

10.

Канюк Юлія Миколаївна

11.

Кецмур Марія Василівна

12.

Кицька Іван Святославович

13.

Константюк Анастасія Володимир.

14.

Кукіль Марія Романівна

15.

Левкун Роман Ярославович

16.

Лемчак Владислава Антонівна

17.

Максимів Дарина Михайлівна

18.

Мариневич Христина Дмитрівна

19.

Мохній Анна Любомирівна

20.

Остапишин Захар Олегович

21.

П’ятко Данило Романович

22.

Семанюк Анна Любомирівна

23.

Халявка Максим Юрійович

24.

Яцків Вікторія Дмитрівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До 4-Б класу 21 учнів 3-Б класу

1.

Балюк Роман Васильович

2.

Безнощук Роман Андрійович

3.

Бобик Юлія Володимирівна

4.

Бойчук Назарій Богданович

5.

Будункевич Дмитро Ігорович

6.

Данилюк Романна Іванівна

7.

Данів Роман Ярославович

8.

Дем’янів Вікторія Ігорівна

9.

Іванус Михайло Васильович

10.

Козак Христина Андріївна

11.

Куртяк Юрій Романович

12.

Луців Дмитро Ігорович

13.

Монастирецький Дмитро Дмитров.

14.

Пилипонюк Яна Василівна

15.

Романюк Артем Васильович

16.

Сем'янів Ярина Миколаївна

17.

Скрипчук Марія Іванівна

18.

Тимофійчук Станіслав Васильович

19.

Тимчишин Ірина Петрівна

20.

Федорчак Денис Олександрович

21.

Фелик Михайло Ігорович

До 4-В класу 24 учнів 3-В класу

1.

Байдюк Софія Андріївна

2.

Боднарчук Емеліна Віталіївна

3.

Гринишин Максим Васильович

4.

Гуцуляк Віталій Петрович

5.

Деренько Максим Тарасович

6.

Дмитрук Вероніка Русланівна

7.

Заянчківська Христина Любомирівна

8.

Зваричук Софія Романівна

9.

Кріцак Вероніка Віталіївна

10.

Кучера Софія Ярославівна

11.

Луканюк Софія Віталіївна

12.

Микуляк Матвій Ігорович

13.

Олексин Діана Миколаївна

14.

Перець Катерина Назаріївна

15.

Попович Софія Анатоліївна

16.

Ратушинський Віталій Олегович

17.

Різак Артем Васильович

18.

Сапожніков Максим Ігорович

29.

Семанчук Катерина Дмитрівна

20.

Сенеджук Тетяна Андріївна

21.

Синоверський Ілля Андрійович

22.

Слободян Денис Володимирович

23.

Стефінів Назар Тарасович

24.

Цьомко Дмитро Дмитрович

До 5-А класу  32 учнів 4-А класу

 

Білусяк Вероніка Володимирівна            

 

Бойчук Роман Богданович

 

Волочій Марія Дмитрівна                          

 

Гаргат Остап Іванович

 

Гебура Максим Любомирович

 

Грицевич Оксана Орестівна                   

 

Дем’янів Давид Любомирович

 

Дем'янів Лідія Юріївна                             

 

Дідух Анна Сергіївна

 

Заремба Варвара Ростиславівна               

 

Захарко Ілля Вікторович

 

Каратніцький Олексій Васильович

 

Клим'юк Дем’ян Святославович

 

Ковач  Марієтта Андріївна

 

Кріцак Назарій Назарович

 

Лапко Іван Віталійович

 

Лисишин Матвій Романович

 

Лучко Поліна Володимирівна                  

 

Матвійчук Вероніка Володимирівна       

 

Мельник Орест Михайлович

 

Паранюк Дмитро Ярославович

 

Петрошенко Олександр Андрійович

 

Пінчак Дарина Олегівна                           

 

Поворозник Олег Степанович

 

Рицар Дмитро Дмитрович

 

Романюк Ангеліна Любомирівна              

 

Савчин Катерина Ігорівна                         

 

Семанюк Дарина Тарасівна                       

 

Середюк Ілля Михайлович

 

Середюк Софія Віталіївна                         

 

Стефуняк Ілля Йосипович

 

Чибрик Микола Миронович

До 5-Б класу 31 учнів 4-Б класу

1.

    Багрій Вікторія Вікторівна

2.

Басараб Евеліна Володимирівна

3.

Библів Владислав Романович

4.

Білокорович Володимир Іванович

5.

Бургарт Владислав Тарасович

6.

Возна Анастасія Ярославівна

7.

Гогільчин Віталій Романович

8.

Гошовська Анастасія Ігорівна

9.

Дем’янчук Давид Денисович

10.

Долотко Каміла Юріївна

11.

Дуфенюк Артур Васильович

12.

Заруба Михайло Сергійович

13.

Іванів Анна Андріївна

14.

Іванів Софія Романівна

15.

Іванус Михайло Сергійович

16.

Кий Діана Василівна

17.

Климович Артем Любомирович

18.

Климович Олексій Дмитрович

19,

Мартинюк Ілля Васильович

20.

Міщук Мар’ян Тарасович

21.

Олексин Юліана Олегівна

22.

Паньків Тимофій Іванович

23.

Петрицька Марія Михайлівна

24.

Полячек Денис Любомирович

25.

Ряшко Руслан Русланович

26.

Сапіжак Анастасія Миколаївна

27.

Сверлович Святослав Васильович

28.

Сорокових  Назар Андрійович

29.

Стельмахович Матвій Олегович

30.

Хмелівська Анастасія Богданівна

31.

Яхневич Богдан Андрійович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

До 6-А класу   28 учнів 5-А класу

1.

Анійчин Владислав Миколайович

2.

Бабійчук Тетяна Олександрівна

3.

Битка Дмитро Володимирович

4.

Боднарук Євгеній Васильович

5.

Бойчук Христина Романівна

6.

Борис Назар Сергійович

7.

Гуменяк Анна Іванівна

8.

Гречанюк Ігор Миколайович

9.

Курилюк Олег Богданович

10.

Левкун Антон Ярославович

11.

Мариневич Максим Дмитрович

12.

Марцинюк Михайло Степанович

13.

Матіїшин Христина Юріївна

14.

Машталір Максим Павлович

15.

Машталір Марія Павлівна

16.

Михайлишин Станіслав Русланович

17.

Паранюк Галина Ігорівна

18.

Попович Павло Андрійович

19.

Романів Людмила Василівна

20.

Романюк  Ірина Дмитрівна

21.

Семанюк Владислав Іванович

22.

Сенеджук Андрій Михайлович

23.

Середюк Дарина Петрівна

24.

Сікора Давид Сергійович

25.

Стефанів Владислав Олегович

26.

Тимішак Ярема Дмитрович

27.

Федорко Дмитро Васильович

28.

Чуловська Дана Романівна


                

До 6-Б класу 27 учнів 5-Б класу

1.

Андрош Владислав Сергійович

2.

Анійчин Богдана Василівна

3.

Бариляк Денис Русланович

4.

Вірстюк Софія Михайлівна

5.

Волочій Златомира Василівна

6.

Галавай Єва Андріївна

7.

Герин Софія Андріївна

8.

Гуцуляк Олександр Миколайович

9.

Демчук Дмитро Миколайович

10.

Дякун Тарас Михайлович

11.

Заруба Любомир Ярославович

12.

Зваричук Анастасія Романівна

13.

Карабінович Андрій Миколайович

14.

Кицька Артем Артурович

15.

Кисиличак Анастасія Василівна

16.

Костюк Віталій Володимирович

17.

Макар Анна Мар'янівна

18.

Мельничук Ольга Іванівна

19.

Михайлів Костянтин Михайлович

20.

Петрик Остап Тарасович

21.

Петрошенко Олексій Андрійович

22.

Попойлик  Денис Юрійович

23.

Струтинська Вікторія Михайлівна

24.

Цюпа Олександр Романович

25.

Чорнійчук Лідія Дмитрівна

26.

Шимонівський Тарас Іванович

27.

Юрців Марта Володимирівна

До 7-А класу 27 учнів 6-А класу

     1.

Беспалько Артем  Сергійович              

2.

Братик Христина Богданівна               

3.

Грицко Костянтин Денисович              

4.

Дашкович Анна Андріївна                    

5.

Девішек Олександр Андрійович          

6.

Дерев'янко Анна Андріївна                  

7.

Дякун Марія  Романівна                       

8.

Зваричук Арсеній   Михайлович          

9.

Івасюк Анна Дмитрівна                        

10.

Кириленко Анастасія Євгеніївна         

11.

Конкольняк Юлія Степанівна              

12.

Кудря Михайло Андрійович                

13.

Луцак Софія Іванівна                             

14.

Макар Арсеній Миколайович               

15.

Мартинюк Анна Іванівна                       

16.

Мачкодера Наталія Іванівна                

17.

Мельницький Богдан Ігорович             

18.

Мельницький Олег Ігорович                 

19.

Онуфрак Поліна Андріївна                   

20.

Процишин Максим Віталійович

21.

Рибчинський Святослав  Васильович 

22.

Свідрук Артем Володимирович            

23.

Середюк Максим  Олегович                

24.

Слободян Артур Володимирович          

25.

Соловей Аліна Іванівна                          

26.

Стельмахович Емма-Марія Андріївна  

27.

Шимонівська Надія Петрівна

До 7-Б класу 27 учнів 6-Б класу

    1.

Бардзій  Ніколь Любомирівна

2.

Білусяк Вікторія Володимирівна                 

3.

Боднарук Аліна-Михайлина Вікторівна     

4.

Бойчук Ольга Петрівна                                 

5.

Бойчук Олександр Михайлович

6.

Будункевич Вікторія Ігорівна

7.

Василишин Ілля Ярославович

8.

Данилюк Арсеній Іванович

9.

Дашко Олександра Василівна                      

10.

Демедюк Наталія Василівна                         

11.

Дем'янів Володимир Ігорович                      

12.

Дуда Людмила В'ячеславівна

13.

Кімачук Володимир Романович

14.

Кіпещук Олена Володимирівна                   

15.

Клебан Остап Олександрович                      

16.

Климович Андрій Любомирович                 

17.

Козак Марина Андріївна                              

18.

Кульчак Владислав Андрійович                  

19.

Лапко Інна Віталіївна                                   

20.

Лисишин Павло Романович                         

21.

Луканюк Валерія Віталіївна                         

22.

Максимів Даміан  Михайлович                    

23.

Пожилов Олександр Романович           

24.

Семака Кирило Олегович

25.

Тимішак Денис Назарович                            

26.

Федорко Вікторія Миколаївна                       

27.

Фуштей Катерина  Сергіївна                         

До 7-В класу 23 учнів 6-В класу

1.

Басараб Юрій Васильович

2.

Басюга Марія  Ігорівна

3

Бойчук Христина Олександрівна

4.

Гоцанюк Назарій Миколайович

5.

Дидик Тарас   Русланович

6.

Зінич Остап  Орестович

 7.

Іванюк Владислав  Анатолійович

8.

Кульчак Марія  Михайлівна

9.

Луканюк Арсеній  Володимирович

10.

Ляшко Лідія Богданівна

11.

Мандрик Вікторія Андріївна

12.

Микитюк Владислав  Васильович

13.

Остапишин Марія  Іванівна

14

Паньків Владислав Іванович

15.

Пилипонюк Христина Василівна

16.

Попович Марія Володимирівна

17.

Різак Микола  Юрійович

18.

Романюк Яна  Василівна

19.

Сенеджук Назарій  Михайлович

20.

Суслик Діана  Володимирівна

21.

Суслик Павло Тарасович

22.

Тимчишин Юліанія  Петрівна

23.

Щетина Артем  Вікторович

До 8-А класу   25 учнів 7-А класу

1.

Багрій Іван Романович

2.

Бойчук Дмитро Романович

3.

Гураль Катя Іванівна

4.

Данилюк Єлизавета Іванівна

5

Демків Анна-Марія Василівна

6.

Дмитрук Анна Тарасівна

7.

Доцяк Богдан Віталійович

8.

Дякун Соломія Михайлівна

9.

Карабінович Юліана Тарасівна

10.

Ковтун Юлія Петрівна

11.

Козак Вікторія Романівна

12.

Костишин Христина Вікторівна

13.

Кріцак Кароліна Віталіївна

14.

Мельничук Владислав Іванович

15.

Огерук Аліна Ігорівна

16.

Пилипів Анастасія Василівна

17.

Пилипонюк Анастасія Богданівна

18.

Пороговська Аделія Володимирівна

19.

Пташник Денис Ігорович

20.

Радченко Олександр Володимирович

21.

Ратушинська Марія Олегівна

22.

Савчин Павло Сергійович

23.

Семанчук Євген Дмитрович

24.

Семенчук Микола Андрійович

25.

Федоришин Микола Романович

До 8-Б класу 29 учнів 7-Б класу

 

1.

Богославець Любомир Васильович

2.

Вацеба Софія Василівна

3.

Гоголь Олександр Віталійович

4.

Гоцанюк Давид Іванович

5.

Гоцанюк Марта Іванівна

6.

Гуменяк Анастасія Іванівна

7.

Данилюк Денис Іванович

8.

Данилюк Діана Іванівна

9.

Дашко Давид Сергійович

10.

Дашко Максим Іванович

11.

Джиджора Ростислав Андрійович

12.

Дрогомирецький Владислав Васильович

13.

Єлізарова Евеліна Миколаївна

14

Журавська Анна Михайлівна

15.

Капущак Анна-Марія Ігорівна

16.

Кімачук Юлія Романівна

17.

Куртяк Яна Романівна

18.

Мандзюк Олександр Ярославович

19.

Никільчик Дмитро Юрійович

20.

Нич Вероніка Тарасівна

21.

Олексин Вероніка Миколаївна

22.

Орищин Каміла Ярославівна

23.

Паранюк Вероніка Олегівна

24.

Писклинець Денис Володимирович

25.

Полюхович Богдан Русланович

26.

Прокопечко Вероніка Володимирівна

27.

Сікора Анастасія Сергіївна

28.

Черкасова Орина Олександрівна (переселенець)

29.

Шум’яцька Анастасія Володимирівна

 

До 9-А класу  25 учнів 8-А класу

1.

Бариляк Максим Русланович

2.

Бурковський Михайло Анатолійович

3.

Басараб Валентина Василівна

4.

Веркалець Віталій Романович

5.

Влашин Анна Ігорівна

6.

Вуйчик Ангеліна Олегівна

7.

Герліб Андрій Ігорович

8.

Глуханюк Тетяна Василівна

9.

Демедюк Марія Василівна

10.

Захарко Юлія Вікторівна

11.

Іванус Сергій Сергійович

12.

Карабінович Василь Миколайович

13.

Ковальчук Лілія Василівна

14.

Крижанівська Кароліна Василівна

15.

Кицька Ярослав Святославович

16.

Луців Ігор Юрійович

17.

Мула Андрій Михайлович

18.

Паранюк Марія Михайлівна

19.

Пиндус Аліна Дмитрівна

20.

Повх Денис Ігорович

21.

Різак Анна Юріївна

22.

Тимчишин Олена Петрівна

23.

Хмелівська Дарина Володим.

24.

Федик Данило Андрійович

25.

Шеремета Тіна  Миколаївна

До 9-Б класу 19 учнів 8-Б класу

1.

Вільчак Марія Романівна

2.

Гега Дмитро Олегович

3.

Гречанюк Аделія Миколаївна

4.

Дричак Діана Тарасівна

5.

Заруба Христина Олександрівна

6.

Зіняк Владислав Володимирович

7.

Іванюк Тамара Володимирівна

8.

Мазур Олег Назарович

9.

Мартинюк Іван Васильович

10.

Олексин Аліна Олегівна

11.

Пилипонюк Назарій Васильович

12.

Сватко Аліна Сергіївна

13

Струтинський Михайло Михайлович

14.

Тимків Валерія Володимирівна

15.

Тимофійчук Олександр Васильович

16

Федоришин Софія Романівна

17.

Фіртась Арсен Дмитрович

18.

Чорнійчук Марина Дмитрівна

19.

Ярич Софія Іванівна

До 11-А класу  16 учнів 10-А класу

1.

Багрій Павло Романович

2.

Гавришко Ігор Романович

3.

Гогільчин Ілона Дмитрівна

4.

Дідюк Аліна Іванівна

5

Дмитрук Аліна Русланівна

6.

Іванус Ангеліна Василівна

7.

Іванюк Оксана Богданівна

8.

Мариневич Лілія Дмитрівна

9.

Миндюк Василь Ярославович

10.

Мороз Ангеліна Іванівна

11.

Сабунчак Діана Романівна

12.

Середюк Софія Олегівна

13.

Соломко Наталія Артемівна

14.

Федорко Світлана Василівна

15.

Хмелівська Марія Богданівна

16.

Хмелівська Софія Володимир

До 11-Б класу 19 учнів 10-Б класу

1

Бурковська Анастасія Анатол.

2.

Вінтоняк Ірина Володимирів.

3.

Вірстюк Назар Романович

4.

Гогільчин Ростислав Михайл.

5.

Гоголь Богдан Михайлович

6.

Гринів Віталія Василівна

7.

Гуменюк Софія Ігорівна

8.

Джиджора Данило Андрійович

9.

Іванів Вікторія Андріївна

10.

Колесова Антонія Сергіївна

11.

Кукіль Святослав Романович

12.

Михайлишин Юлія Русланівна

13.

Онуфрак Арсен Андрійович

14.

Потятинник Вікторія Романів

15.

Рибчинська Софія Василівна

16.

Соловей Діана Іванівна

17.

Струтинський Денис Романов

18.

Сем’янів Олександр Олегович

19.

Щетина Анатолій Вікторович

Нагородити Похвальними листами за високі досягнення у навчанні таких учнів:

 

3-А класу

  1. Григорів Євгенію Богданівну
  2. Кецмур Марію Василівну
  3. Кицьку Івана Святославовича
  4. Семанюк Анну Любомирівну

3-Б класу

  1. Безнощука Романа Андрійовича
  2. Фелика Михайла Ігоровича

3- В класу

  1. Гринишина Максима Васильовича
  2. Кучерю Софію Ярославівну
  3. Різака Артема Васильовича

4-А класу

  1. Білусяк Вероніку Володимирівну
  2. Гебуру Максима Любомировича
  3. Дідух Анну Сергіївну
  4. Клим’юка Дем’яна Святославовича
  5. Лисишина Матвія Романовича
  6. Лучко Поліну Володимирівну
  7. Семанюк Дарину Тарасівну
  8. Середюк Софію Віталіївну
  9. Волочій Марі Дмитрівну

4-Б класу

  1. Бургарта Власдислава Тарасовича
  2. Іванів Анну Андріївну
  3. Міщука Мар’яна Тарасовича
  4. Полячека Дениса Любомировича
  5. Ряшка Руслана Руслановича
  6. Сорокових Назара Андрійовича
  7. Хмелівську Анастасію Богданівну

5-А класу

  1. Анійчина Владислава Миколайовича
  2. Марцинюка Михайла Степановича
  3. Романюк Ірину Дмитрівну
  4. Семанюк Владислава Івановича
  5. Чуловську Дану Романівну

5-Б класу

  1. Галавай Єву Андріївну
  2. Герин Софію Андріївну
  3. Петрошенка Олексія Андрійовича
  4. Попойлика Дениса Юрійовича

6-А класу

  1. Дерев’янко Анну Андріївну
  2. Шимонівську Надію Петрівну

6-Б класу

  1. Бойчука Олександра Михайловича
  2. Демедюк Наталію Василівну
  3. Лапко Інну Віталіївну
  4. Лисишина Павла Романовича
  5. Пожилова Олександра Романовича
  6. Семаку Кирила Олеговича
  7. Фуштей Катерину Сергіївну

6-В класу

  1. Бойчук Христину олександрівну
  2. Мандрик Вікторі Андріївну
  3. Щетину Артема Вікторовича

7-Б класу

  1. Журавську Анну Миколаївну
  2. Никільчика Дмитра Юрійовича
  3. Єлізарову Евеліну Миколаївну

8-А класу

  1. Демедюк Марію Василівну
  2. Захарко Юлію Вікторівну
  3. Пиндус Аліну Дмитрівну

9-А класу

  1. Іванів Христину Андріївну
  2. Журавську Тамару Михайлівну
  3. Лисишин Анну Романівну
  4. Чуфус Уляну-Анастасію Василівну

9-Б класу

  1. Халявку Валерію Юріївну

10-А класу

  1. Мариневич Лілію Дмитрівну

10-Б класу

  1. Бурховську Анастасію Анатолієвну
  2. Гоголя Богдана Михайловича
  3. Іванів Вікторію Андріївну
  4. Колесову Антоніну Сергіївну
  5. Кукіля Святослава Романовича
  6. Рибчинську Софію Василівну

3.   Класним керівником 1-8 та 10 класів зробити відвідні записи на сторінках класних журналів в розділі «Зведений облік навчальних досягнень учнів у графі, Рішення педагогічної ради» та в особових справах учнів.

4.   Контроль за виконанням наказу покласти на заступника дирктора ліцею з навчально-виховної роботи Левицьку О.І.

Директор ліцею №2                                            Уляна Битківська

Актуально

 0

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

safччe image

11

 

safe image

1111