Культура харчування

Година здоров'я "Культура харчування" для школярів 3-Б класу ( класовод - Н.Герин). Учні дізнались про найголовніші правила здорового життя, основним елементом якого є харчування.

Спробували себе у ролі акторів, де за допомогою жестів та міміки потрібно було зообразити олімпійські види спорту.

Пізнали новинки-цікавинки про відомих спортсменів України та світу.

Ліцеїсти усвідомили , що повноцінне харчування, здоровий сон, активності та позитивні емоції - це не тільки основа жттєдіяльності людини, а й найкраща профілактика захворювань.

Правильне харчування – запорука міцного здоров’я

З метою популяризації і пропаганди ведення здорового способу життя, вдосконалення валеологічної освіти, формування культури здоров’я дітей психолог (Н.Стефуняк) провела аукціон знань «Правильне харчування – запорука міцного здоров’я» для ліцеїстів 3-А класу "ІНТЕЛЕКТ УКРАЇНИ " ( класовод - Н.Карабінович).

Діти отримали багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров'я та зрозуміли, що здоров'я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

Майстерня здорового харчування

Здоров’я людини – цікаве й складне явище. Воно завжди привертало і буде привертати увагу не лише дослідників, але й дітей. Це поняття таке давнє, що на всіх мовах світу є слово «здоров’я».

Аукціон знань " Майстерня здорового харчування" для ліцеїстів 4-А класу ( класовод - С.Сливчук) провела психолог ( Н.Стефуняк).

Діти визначали значення корисної та шкідливої їжі, аналізували правильність вибору та кількість вживання корисних інгридієнтів протягом доби для гармонійного розвитку молодого організму.

Приймали участь у активностях та пантомімах. Дізналися цікаві факти з життя відомих спортсменів України та світу.

Турбота про здоров'я

Відповідь на питання, чи може бути людина здоровою, коли не буде дотримуватися правил здорового способу життя, шукали сьогодні й ліцеїсти 4 - Б класу ( класовод Я. Боднарчук) на годині психолога "Турбота про здоров'я - обов'язок кожного".

Діти під час заняття виробили правила, щоб бути завжди здоровими та щасливими.

1. Найважливіше на їхню думку - це здорове харчування.

2. Фізичні активності та здоровий сон.

3.Основа здоров'я - правильний розпорядок дня.

4. Позитивний настрій та вміння товаришувати!

5.Дбайливе ставлення до себе!

Ліцеїсти пропонують дотримуватись цих правил і Ви завжди будете здорові, а головне - щасливі.

 

«Твоє здоров´я»

Здоров'я – найбільша цінність нашого життя. Однак саме до нього ми часто ставимося найбільш легковажно.

Стреси, шкідливі звички, малорухливий спосіб життя – далеко не весь перелік того, чим людина його губить.

Практичний психолог Н.Стефуняк для ліцеїстів 2-В класу ( класовод Г.Писклинець) провела інтелектуальну гру на тему: «Твоє здоров´я». Ліцеїсти пригадали та перевірили свої знання з питань, які стосуються здоров´я та здорового способу життя, спробували розтлумачити інопланетянам , що ж таке ЗДОРОВ'Я, повторили правила особистої гігієни, відгадали загадки про овочі та фрукти, а ще створили колаж - ДИТЯЧОЇ ТАРІЛКИ ЗДОРОВОГО ХАРЧУВАННЯ.

Ліцеїсти зауважили, що тількі здорові діти ходять до школи у час пандемії.

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

safччe image

11

 

safe image