Доповідь на педагогічну раду Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №2

Про підсумки освітнього процесу в 2017-2018 н.р. та пріоритетні напрямки діяльності школи на 2018- 2019 н.р.

31 серпня 2018 р.   

        На порозі новий навчальний рік. 1 вересня за учнівські парти сядуть ті, які через 12 років стануть першими випускниками Нової української школи – людьми мобільними, комунікативними, винахідливими, кмітливими, здатними приймати самостійно рішення і нести за них відповідальність, з лідерськими навичками, з глибокими базовими знаннями, з володінням іноземними мовами, що дасть можливість спілкуватися зі своїми ровесниками у світовій спільноті

Особливістю Нової української школи, з- поміж іншого,  є організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчості дитини. З цією метою змінюються просторове предметне оточення, програми та засоби навчання.

Детальніше...

Звіт директора школи перед громадськістю

      3 травня 2018 року відбувся звіт директора школи перед громадськістю за 2017-2018 навчальний рік .

       В час реформування системи освіти непрості завдання  з оновлення змісту і форм навчання, впровадження інновацій в освітній процес, реалізації положень  Закону України «Про освіту»  були основою змісту роботи школи в 2017-2018 н.р. Зусилля дирекції школи і педагогічного колективу спрямовувались на реалізацію  визначеної в Комплексній програмі розвитку школи місії :Допомогти дитині  пізнати світ і знайти себе в ньому.

SAM 2362

Детальніше...

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook