Безпека дитини в сучасному світі

    ВИСТУП  НА  ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНИХ БАТЬКІВСЬКИХ ЗБОРАХ

    Безпека дітей є одним із головних батьківських пріоритетів. Від самого народження немовляти його оточують турботою і піклуванням. Так у родині з’являються різноманітні види захисту на двері та шухлядки, заглушки для розеток, замки на вікна, автокрісла, а гострі та інші небезпечні предмети ставлять вище у менш доступні для дитини місця. Та чим старшою стає дитина, тим більше у її житті з’являється різних незнайомих і не завжди безпечних місць та людей. А потім зрештою настає і той час, коли батьки вже не можуть постійно бути поруч. В цей момент рівень тривоги і страхів зазвичай зростає. І перед батьками постає цілком закономірне питання: «Як навчити дитину  безпечно жити у сучасному світі?»

Детальніше

    Шановні небайдужі батьки! Якщо у вас не було змоги послухати виступ шкільної психологічної служби, рекомендуємо переглянути презентацію "Безпека дитини в сучасному світі"

Зрозуміти та підтримати свою дитину Вам допоможе ця інформація

sdd

Усі діти  різні, і кожна дитина  індивідуальність. Ми, дорослі, повинні завжди пам`ятати про це і приймати свою дитину такою, якою вона є, не намагаючись нав`язати їй якості, не властиві її натурі.

Детальніше...

П'ять шляхів до серця дитини

111 

    Іноді діти розмовляють мовою, яку нам, дорослим, важко зрозуміти.  Ми не завжди можемо виразити дитині свої почуття i любов на зрозумілій їй мові. Зверніть увагу на поради. Вони допоможуть Вам зрозуміти своїх дітей

Детальніше...

Пам'ятка батькам від дитини

 

      Не заставляйте мене відчувати себе молодше, ніж я є насправді. Я "відіграюся" на вас за це, ставши «плаксою» і «скигликом». 

      Не робіть для мене і за мене те, що я в змозі зробити для себе сам. Я можу продовжувати використовувати вас як прислугу.

Детальніше...

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook