У рамках реалізації шкільної цільової програми  «Знайди себе»  21 лютого  учні 8-9 класів Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2  за сприяння Богородчанської районної філії Івано-Франківського ОЦЗ  побували на Дні відкритих дверей у Богородчанському районному суді. 

IMG 1018

    Школярів, які стоять на порозі вибору професії,  цікавило абсолютно все: які вузи дають хорошу фахову підготовку для юристів? Хто може стати присяжним у суді? Чи є окремі вузи для майбутніх суддів? Які  риси  характеру  мають бути притаманні  судді? Чи легко виносити вироки? Які злочини і правопорушення неповнолітніх розглядав Богородчанський  районний суд?  На ці та інші запитання учні отримали вичерпні відповіді з уст провідного фахівця з профорієнтації Демчук Т.Р., голови Богородчанського районного суду Битківського Л.М., судді   Шишко О.А.,   заступника керівника апарату суду Воронич  Л.І.  

IMG 1020

IMG 1024

А можливість не лише посидіти у суддівському кріслі, але і зрозуміти усю складність професії  юриста, безумовно, змусить багатьох  всерйоз задуматися над власним вибором.  

IMG 1019

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook