Як займатися особистісним саморозвитком?

3e3

1. Проявляй у всьому неухильну наполегливість

2. Спробуй уявити які особистісні якості тобі будуть потрібні у самостійному  житті. Подумай які якості ти можеш сформувати зараз, під час навчання.

3. Проаналізуй індивідуальні особливості виконання навчальних завдань. Дай собі відповідь на такі запитання:

Детальніше...

Десять правил самоорганізації уваги

221w

  • Заздалегідь плануйте свій час так, щоб ніщо не відволікало вас ( дзвінки, відвідування та ін.).
  • Перш ніж розпочати роботу, організуйте своє робоче місце.
  • Максимально мобілізуйте свою волю, намагайтеся відключитися від того, що займало вас раніше.
  • Коли приступаєте до вивчення нової теми, спочатку освіжіть попередній матеріал чи ліквідуйте вади.
  • Якщо сторонні думки заважають зосередитися, займіться конспектуванням. У силу своєї неперервності цей процес робить неможливим часті та тривалі відключення уваги. Майже аналогічний ефект має читання уголос.
  • Детальніше...

Вчись вчитись

        Ти учень. І навчання сьогодні твоя основна професія. А щоб оволодіти професією, треба освоїти багато її секретів. А ще треба проявляти старання, розвивати в собі силу волі, наполегливість. Твоя шкільна відмітка – це результат твоєї праці.

Згадай, чи бувало, що під час навчальних занять хтось щось не розумів, робив помилки, збивався, коли відповідав біля дошки. Напевно, таке траплялося і з тобою, і з іншими хлопцями в твоєму класі. Але насправді питання не в цьому. Питання в тому, як учень до подібних речей відноситься. Один може байдуже сказати: «Ну, було і пройшло. Що в цьому такого? »Іншого починають мучити думки:« Я нічого не можу, я ні на що не здатний, наді мною всі сміються ». А третій незадоволений, відчуває прикрість, але намагається розібратися в тому, що незрозуміло, в причині помилки. І для цього проявляє зусилля: перечитує текст у підручнику, запитує незрозумілий у вчителя, звертається за допомогою до однокласників або батькам.

Детальніше...

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook