Що таке характер?

4r

       Що таке характер, здається, знають усі, і разом з тим - нічого певного.

Кажуть: хороший характер або поганий; люди­на сильного характеру, безхарактерний; подолав свій характер, не зміг виховати характеру тощо.

Детальніше...

Про що говорять ваші улюблені та нелюбимі кольори (за методикою Люшера)

1234

   Перш ніж розпочати розмову про кольори, подумайте, який колір ви поставите на перше місце, а який відсунете на останнє:

·       сірий,

·       блакитний,

·       зелений,

·       червоний,

·       жовтий,

·       фіолетовий,

·       коричневий,

·       чорний.

Детальніше...

Як швидко опанувати будь-який предмет: 4 кроки за методом Фейнмана

124 

Лауреат Нобелівської премії з фізики Річард Фейнман сформулював алгоритм навчання, який допоможе швидше та глибше зрозуміти будь-яку тему. Для цього, як виявилось, потрібно зробити кілька простих кроків.

Детальніше...

Безпека дорожнього руху – це життя!

    Як поводити себе на дорозі? Чи можна довіряти незнайомцям? Які права і обов’язки дитини? Відповіді на ці питання першокласники шукали разом з представниками патрульної поліції. А щоб правила безпечної поведінки маленькі розумники не забували, поліцейські кожному подарували книжечку « Правила дорожнього руху» і брелоки. Дітям надзвичайно сподобалося посидіти за кермом поліцейського автомобіля, подавати звукові сигнали, вмикати світлову сигналізацію. Що цікаво: після зустрічі кожен з школярів у майбутньому бачить себе поліцейським.

IMG 1562

Тиждень безпеки життєдіяльності

З 16 по 22 квітня у школі проведений тиждень безпеки життєдіяльності «Хто попереджений , той озброєний».   Тематичні години класного керівника для усіх вікових категорій, радіопередача «Коли вогонь твій ворог?», виставка малюнків «Запобігти! Врятувати!    Допомогти!»,     екскурсія  у структурний підрозділ   ДСНС у   смт. Богородчани  для учнів 3-4 класів, демонстрація  на шкільному стадіоні для учнів 5-6 класів основних функцій пожежної машини та можливостей рятувальників – усі ці заходи були спрямовані на усвідомлення  важливості та набуття дітьми практичних навиків задля  збереження життя і здоров’я кожного в екстремальній ситуації.

IMG 20180419 124921

Детальніше...

Актуально

 0

MON

 ОІППО 

1

 bienestar emocional facebook