Екологічна просвіта в дії!

Учнівська екологічна агітбригада «СТОП» Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст.№2 виступила перед учнями Богородчанської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Тема екологічної просвіти - «Раціональне природокористування».

IMG-80f9a19bfba1df683a7942c696ecc0a2-V

Детальніше...

Зоряні яйця

Про підготовку до розважальної програми «Зоряні яйця»(аналогу телевізійного шоу) знали у школі всі, тому очікували з нетерпінням. І організатори вечірки, 10-а клас (класний керівник Янків І.І.),  не підвели. Було весело, кумедно, інтригуюче, пізнавально і феєрично. На згадку- прекрасні фото. 40-1

Детальніше...

ФЛЕШМОБ « Я люблю Україну»

     Учнівське самоврядування в дії. В останній день перед осінніми канікулами школа жила веселими ритмами відомої пісні «Україна єдина». Чому? У школі –ФЛЕШМОБ « Я люблю Україну». За  бажанням  учні  від 2 до 11 класу могли у такий спосіб продемомонструвати  свою активну життєву позицію.

 

Вирує благодійна ярмарка!

     Чого тут тільки не продають! Яблука, горіхи, солодощі, желе і навіть теплі тости з капучіно – на кожен товар завжди знайдеться купець. Благородної мети досягнуто - майже  10 тисяч вторгованих гривень використано для добра інших: по 3 тисячі гривень передано хворим дітям Богородчанського району, на решту закуплено продуктові пакети  для самотніх та малозабезпечених мешканців нашого містечка.

19-1

 

Мої домашні улюбленці

До  Міжнародного дня захисту тварин у школі проведена фотовиставка «Мої домашні улюбленці», «ВусоЛапоХвіст:несподіваний ракурс». Чудесні фото засвідчили любов і піклування школярів про братів наших менших. Найкреативніший підхід до презентації фотознімків продемонстрували учні 5-Б класу, серед найбільш змістовних та цікавих відзначено  колажі 8-А та 9-А класів.

Учнівське самоврядування в дії !

На загальношкільних учнівських зборах кандидатами на голову учнівського самоврядування (Пучко Каміла, Попович Андрій,  Заремба Соломія) було запропоновано власне бачення перспектив розвитку учнівського колективу, окреслено коло цікавих проектів та шкільних справ. За підсумками таємного  голосування головою учнівського самоврядування стала Каміла Пучко.

 

1.2

Детальніше...

Очистити береги річки

Учнівська рада «Лідер» Богородчанського ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 виступила з ініціативою до громадськості та школярів району очистити береги річки Бистриця Солотвинська та інші водойми на території району. 5 квітня 2016 року екологічну акцію провели учнів цієї школи.

  <

Прислухаймося до їхньої ініціативи і підтримаймо її.

Актуально

 0

12

Cards OO 1

 

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

зображення viber 2023-03-10 14-46-11-819

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

 

11

 

safe image

1111