Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!

Цьогорічна кампанія на вшанування пам’яті жертв Голодомору проходить під гаслом «Пам’ятаємо. Єднаємося. Переможемо!»

В умовах повномасштабної війни один з ключових способів вшанувати пам’ять убитих голодом – долучитися до акції «Запали свічку» та закликати українців всього світу і громадян інших країн засвітити вогники у вікнах як вияв скорботи за загиблими, віри в перемогу України й готовності докласти зусиль, щоб геноциди не повторювалися.

ТО СВІЧКА ПАМ'ЯТІ ГОРИТЬ ЗА ВСІХ НЕВИННО УБІЄННИХ... 🕯️

    Сьогодні, 26 листопада, у скорботі схиляємо голови перед усіма, кого свідомо заморили голодом. 🕯️
У ліцеї оформлений символічний куточок скорботи "Рік 33. Голод. Голод?", який дає змогу на мить згадати про геноцид українського народу. Час невблаганно йде, а геноцид і далі триває... 🕯️
На годинах класного керівника здобувачам освіти нагадали справжні сторінки нашої нелегкої історії. Зокрема, на знак вшанування пам'яті невинних жертв голодомору ліцеїсти 4-Б класу (кл. керівник Н.Мариневич) разом з педагогом-організатором Іриною Цахнів ще раз прожили трагічні сторінки нашої держави. Голодомор приніс не лише страждання і смерть, про які ліцеїсти зачитували зворушливі трагічні спогади очевидців, наводили жахливі цифри смертей невинних людей. Чого вартий закон "про п'ять колосків", за яким засуджували навіть дітей, котрі збирали колоски пшениці на полях. Не можемо забути і "чорні дошки" як ізоляцію цілих сіл, містечок.🕯️
Ліцеїсти виготовляли власну свічечку пам'яті як символ скорботи за мільйонами загублених життів. На завершення заняття запалили свічки - вогник, що зігріває душі загиблих.🕯️
Закликаємо всіх долучитися сьогодні до Всеукраїнської акції "Засвіти свічку". Нехай о 16:00 наші освітлені підвіконня вкотре засвідчать нашу єдність проти спільного ворога. 🕯️
Хай пам'ять про всіх невинно убієнних згуртує нас, дасть нам силу та волю, мудрість і терпеливість для швидкої перемоги.🕯️🇺🇦

16 днів проти насильства

   Психологічна служба Богородчанського ліцею № 2 інформує: щороку з 25 листопада до 10 грудня триває Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Основне завдання цієї кампанії - привернути увагу спільноти до двох актуальних проблем: запобігання і протидія домашньому насильству та торгівлі людьми, а також активізація діяльності державних установ, громадських організацій заради захисту прав людини.

Відзначаємо ці дні як пам’ять про трагічну загибель трьох сестер Мірабаль, які були жорстоко вбиті під час диктатури домініканського правителя Рафаеля Трухільо в 1960 році.

На знак підтримки люди в усьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.

Період акції охоплює такі важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

5 грудня – Міжнародний день волонтера;

6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

«16 днів проти насильства» – це нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.

316534667 186959497182733 5713404761964497455 n

День Гідності та Свободи! 🇺🇦🌻

   Саме цього дня, 21 листопада, у День Архангела Михаїла, воїна Божого царства, розпочалися дві наймасовіші революції в історії незалежної України: у 2004 році – Помаранчева революція, у 2013 – Революція Гідності.
Не вперше українці з мирними протестами вийшли, щоб засвідчити свою волю до гідного, а головне незалежного у всіх проявах життя.
На жаль, не обійшлося мирними протестами...
Тому зараз зі зброєю в руках найкращі сини та доньки нашої держави на передовій, а ми в глибокому тилу відвойовуємо своє.
Про це сьогодні педагоги вкотре нагадували учням під час навчальних занять, роздумували, схиливши голову у хвилину мовчання.
Вистояли на Майдані, переможемо й у війні! Героям слава! 💙💛
316258032 186159667262716 4899619323992990214 n

Всесвітній день дитини

Діти мають залишатися дітьми, перш ніж стати дорослими, а наш з Вами обов’язок – робити все можливе, щоб вони зростали в комфортних умовах. Це ми повинні пам'ятати не тільки у Всесвітній день дитини, а щодня!!!

Сьогодні Всесвітній день тримісячної Кіри з Одеси. Разом з мамою та бабусею вона загинула, бо росіяни влучили ракетою в її дім.

Сьогодні Всесвітній день 12-річної Кіри з Маріуполя. Російські військові пострілом у голову вбили її тата, а дівчинку вивезли з міста. Дивом її вдалося повернути в Україну.

Сьогодні Всесвітній день 11-річного Ярослава. Це йому з мамою та сестричкою не пощастило опинитися на вокзалі в Краматорську. Це він умить подорослішав, коли вони втратили кінцівки.

Сьогодні Всесвітній день Лізи з Вінниці, Влада з Бучі, Гриші з Києва (текст узято зі сторінки О. Зеленської у ФБ).

Попри все, діти - найцінніший скарб, бо це наше майбутнє. Намилуймося їхнім безтурботним, по-справжньому дитячим життям у довоєнний час! Упевнені, що в післявійну наші емоції будуть ще відчутнішими та помітнішими, ніж на цих фото!

Актуально

 0

12

11121

 ОІППО 

 

 bienestar emocional facebook

safe imцage

 safe iрmage

 89924896 1114675762210805 8971566689929920512 o

safe iсmage

safччe image

11

 

safe image

1111